Klimatizácie Gree sú výsledkom obrovských investícii do vedy a výskumu v klimatizačných technológiách. Čínsky výrobca špecializovaných klimatizačných technológií a zároveň aj zariadení  pôsobí na svetovom trhu už od  roku 1991 a centrálu má v meste Zhuhai v Číne. Pre výskum pracuje pre firmu až 5000 inžinierov a vedcov.

Korporácia má deväť výrobných závodov z toho šesť na vlastnom území a ďalšie v Brazílii, Vietname a Pakistane. Firma má obrovské výrobné kapacity o tom svedčia aj popredné miesta v oblasti predaja klimatizačných zariadení v celosvetovom porovnaní. Z histórie a vývoja firmy Gree je dôležité vedieť, že spolupracuje s japonskou firmou Daikin, ktorá tiež patrí do svetovej špičky výrobcov klimatizácií. Výsledkom spolupráce je nový špičkový kompresor a ďalšie základné komponenty, ktoré zabezpečia popredné miesto v kvalite aj v predaji pred konkurenciou.

Klimatizácie Gree vysokej kvality

Klimatizácie Gree snáď majú jednu nevýhodu, že keď odchádzame z domu tak zabudneme ich vypnúť, z dôvodu, že majú veľmi nízku hlučnosť. Chladiaci plyn, ktorý sa dá ľahko  skvapalniť má označenie R140a a je ekologický, čo je dnes veľmi dôležitý faktor. Najnovšie chladivo má označenie R290 a je úplne bez vedľajších účinkov na životné prostredie. Inovatívne riešenia sú pre firmu Gree veľmi dôležité, aby naďalej zostali nízke náklady pre výrobu, aby ceny sa príliš nezvyšovali a aby spoľahlivosť a kvalita produktov sa neustále zvyšovala. klimatizácie Gree

Stránka  shop.e-qube.eu medzi inými produktmi tiež ponúka a inštaluje tiež klimatizácie Gree, ktoré sú veľmi obľúbené kvôli už spomínaným kvalitným vlastnostiam. Nájdete tu napr. nástennú klimatizáciu Gree U- Crown s týmito  parametrami :

-S najnovšou technológiou G10 možno regulovať rýchlosť kompresora až do veľmi nízkych otáčok

– 5 stupňov ventilátora a ďalší stupeň pre tichý chod a turbo režim

– Elegantné diaľkové ovládanie s časovačom

– Automatický reštart po výpadku el. prúdu

– Funkcia nočného režimu, úspory energie a WIFI

– I FEEL komfortná funkcia, teplota v miestnosti nie je meraná na zariadení, ale priamo na ovládači

– Zimná prevádzka pre vykurovanie

– Samočistiaca funkcia, aby sa zabránilo plesniam

– Plazmový filtračný system

E-qube shop sa teší na Vašu návštevu, dúfame, že sa Vám produkty klimatizácie Gree zapáčili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *